O firmě Stavitelství TMCA – Lukáš Kabele

Naše stavební firma působí v oboru již 28 let a má 20 stálých zaměstnanců.

Naše preference jsou kvalita, pečlivost a zodpovědnost. Umíme nabídnout delší záruku tam, kde zákazník akceptuje technologický postup a odpovídající cenu. Klademe důraz na komunikaci se zákazníkem, dodržování kvality dle předepsaných postupů a řádnou fotodokumentaci prací, která je klientovi k dispozici.

Jsme partnerem pro již několik společností zajišťující správu bytových domů v Praze a Středních Čechách.

Nabízíme klempířské, stavební tesařské a truhlářské práce, zámečnické práce, výškové práce a vše co souvisí se stavbou. Stavíme rodinné domy, chaty a dřevostavby na klíč. Při stavbě dokážeme zajistit vše, počínaje projektovou dokumentací přes stavební povolení po kolaudaci. Přípojky elektřiny, instalatérských sítí, po moderní elektroinstalaci, elektronické zabezpečovací systémy a domovní alarmy, nebo například zajištění chytrých venkovních žaluzií.

Taktéž se zabýváme rekonstrukcemi bytových a rodinných domů, bytů nebo jejich částí vč. výměn stoupaček, zateplení, sanací. Diagnostikujeme poruchy stavebních částí budov (kamerové zkoušky, měření vlhkosti, apod.) a zajišťujeme passportizaci budov.

Naše stavitelství získalo již několik prestižních certifikátů od renomovaných firem. 

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni na správné používání technologických postupů.

Jsme tu pro vás

Připraveni kvalitně zrealizovat jakoukoliv poptávku na veškeré stavební práce
k vaší plné spokojenosti.